• Public Gallery  • Help  
• Join Now!  • Log In  • Feature Tour
 mahlin fariman | Home > 
Ceramic tile glue
چسب کاشی و سرامیک محصولی همه کاره و با کاربری آسان است که می توان از آن برای پروژه های مختلف استفاده کرد. در فروشگاه های سخت افزار، فروشگاه های لوازم خانگی و آنلاین موجود است و شما می توانید قیمت چسب کاشی را در برندهای مختلف مقایسه کنید.

چسب کاشی و سرامیک نوعی چسب است که برای چسباندن کاشی و سرامیک به زیرلایه استفاده می شود. از یک رزین و یک سخت کننده تشکیل شده است که با هم مخلوط شده و سپس به پشت کاشی اعمال می شود. پس از خشک شدن چسب، پیوندی ایجاد می کند که به اندازه کافی محکم است تا کاشی را در جای خود نگه دارد.

چسب کاشی و سرامیک و چسب اسلب بسته به استحکام باند مورد نیاز در گریدهای مختلف موجود است. به عنوان مثال، یک چسب درجه استاندارد برای اکثر کاربردها مناسب است، در حالی که برای کاشی هایی که در معرض دماهای بالا یا ترافیک سنگین قرار می گیرند، درجه قوی تر مورد نیاز است.

مزیت اصلی استفاده از چسب سرامیک پرسلان و سرامیک این است که یک پیوند قوی و دائمی بین کاشی و بستر ایجاد می کند. این بدان معنی است که کاشی در طول زمان شل نمی شود، همانطور که ممکن است در مورد سایر انواع چسب اتفاق بیفتد.

چسب کاشی و سرامیک همچنین ضد آب است، بنابراین برای استفاده در مناطق مرطوب مانند آشپزخانه و حمام ایده آل است. همچنین در برابر کپک و کپک مقاوم است و برای استفاده در مناطقی که این موجودات رایج هستند، گزینه خوبی است.
Date(s): June 30, 2023. Album by mahlin fariman. 1 - 1 of 1 Total. 0 Visits.
The trial period has ended and the account is fully intact.
If you are the account owner, upgrade your account to access it. Click
here.